• Jesenné slávnosti

• V pondelok,  28. októbra, sme pre žiakov a rodičov našej školy zorganizovali Jesenné slávnosti. Tvorili sme výrobky z jesenných prírodnín, vyrezávali tekvice a piekli dobroty. Na záver sme výrobky vystavili a prešli sa ulicami zotmenej Banskej Bystrice s lampiónmi alebo inými svetielkami. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili alebo niečim prispeli na našu vydarenú školskú akciu.

• Educate Slovakia

• Vážení rodičia,

v termíne od 27. januára do 2. februára 2020 bude na našej škole prebiehať projekt Educate Slovakia, ktorý zabezpečuje študentská organizácia AIESEC. Projekt sa už u nás realizoval v minulých rokoch. Preto sme Vás požiadali o poskytnutie ubytovania zahraničným študentom - stážistom, pokiaľ máte takú možnosť. Ďakujeme všetkým, ktorí ochotne ponúkli ubytovanie študentom v tomto čase, aj vďaka nim môže byť projekt na našej škole zrealizovaný.