• Vážení rodičia,

• prevádzka ŠKD už prebieha v bežnom režime.

Pokiaľ máte záujem o ďalšie samotesty, môžte sa telefonicky dohodnúť na sekretariáte školy, kedy si ich prídete vyzdvihnúť.

• YPSILON - slovina je hra

• V pondelok, 17. januára 2022, sme si zmerali sily a niečo nové sa naučili v súťaži Ypsilon - slovina je hra. O výsledkoch Vás budeme informovať. Žiaci, ktorí sa testovania nezúčastnili zo zdravotných dôvodov alebo karanténneho opatrenia, nezúfajte! Súťaž zopakujeme individuálne po Vašom príchode do školy.

• Milí stravníci,

• možnosť objednania stravy ako i odhlásenia na pondelok, máte už do príslušnej nedele do 14.00 hod. Tak si vyberajte z našich jedál a prajeme dobrú chuť!

• Vážení rodičia,

• prajeme Vám v novom roku 2022 pevné zdravie a veľa úspechov v osobnom aj pracovnom živote.

Žiaci nastúpili do školy v pondelok, 10. januára 2022. Ďakujeme za vyplnenie všetkých potrebných dokumentov. Opätovne Vás upozorňujeme, pokiaľ boli Vaše deti zaočkované alebo prekonali ochorenie COVID-19, že môžte vypísať, resp. elektronicky cez edupage poslať Oznámenie o výnimke z karantény. Na škole sú podľa vyhlášky UVZ SR naďalej povinné rúška pre všetkých žiakov. Tiež Vás žiadame, pokiaľ má dieťa akékoľvek príznaky ochorenia, aby sa preliečilo v domácom prostredí.

V školskej jedálni sa v 1. týždni - od 10. do 14. januára bude variť jedno jedlo. V ďalšom týždni sa už pokračuje bežným režimom, výberom z dvoch jedál. ŠKD bude prvý týždeň v prevádzke do 16.00 hod.