• Napísali nám

• Podakovanie_za_lyziarsko_jazykovy_kurz.pdf

Vážení a milí členovia učiteľského zboru, nepedagogickí zamestnanci školy, milí žiaci, prosto všetci milí, šikovní a vzácni ľudia na ZŠ SSV!

Aj s odstupom niekoľkých dní vo mne pretrváva krásny pocit šťastia, dojatia a vďačnosti za nádherný piatkový večer, ktorý som mala tú česť stráviť na slávnostnej akadémii našej školy. Ešte raz Vám chcem vzdať hold a poďakovať sa Vám. Ja viem už dávno, že ste výnimoční. V piatok večer to mali možnosť zažiť, vidieť, pocítiť aj mnohí ďalší v hľadisku auly UMB. A to ma nesmierne teší.

Z celého srdca Vám všetkým želám veľa radosti zo školy, v škole i mimo nej, veľa tak skvelých, veselých aj elegantných chvíľ strávených spolu, aj pre potešenie iných.

Vaša priateľka školy

Renáta Hláčiková

Otvoreny_list_k_40_vyrociu.doc

V Banskej Bystrici, 20. júna 2018

Milá pani riaditeľka.

Chceme sa poďakovať v mene našich malých i väčších klientov, žiakom a rodičom Vašej školy za účasť na zbierke a Vám pedagógom za podporu.

Príjemné ukončenie školského roku a oddych všetkým praje

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov - Úsmev ako dar

za pobočku v banskobystrickom kraji

Gabriela Štítová

Podakovanie_za_spolupracu.pdf

Európsky deň jazykov 2015 - trieda 6.B nacvičila pieseň od nórskeho speváka a skladateľa LilleBjorn Nielsen - napísali mu o tom a on im odpovedal:  Dok1.docx

V Banskej Bystrici, 4. decembra 2013

Srdečne Vás, pani zástupkyňa, pozdravujem.

Občas si pozriem informácie o situácii v našom školstve, veď som v ňom strávila veľa rokov svojho života. Veľmi ma potešilo,  že Vaša škola, ktorú som v tomto roku navštívila a v ktorej som pocítila zvláštnu spriaznenosť a náklonnosť ako zo strany učiteľov tak i zo strany žiakov, patrí k najlepším na Slovensku, vlastne je najlepšia. Chcem Vám pogratulovať a popriať Vám osobne i celému zboru, aby sa Vám aj naďalej darilo. Pri návšteve Vašej školy som najmä cez reakcie a správanie žiakov cítila, že má svojho ducha, ktorý je plodom  Vášho úsilia dať deťom to najlepšie a najkrajšie, čo vôbec v človeku môže byť, že ste ako škola otvorení na rozdiel od mnohých iných škôl - mám totiž skúsenosť a viem, o čom hovorím. Som rada, že som Vás spoznala, že som mohla Vašim žiakom priblížiť svoju tvorbu,  svoj život,  že sme si navzájom  porozumeli a že s om si uchovala na Vašu školu príjemné spomienky.

Ešte raz Vás pozdravujem a zo srdca všetkým  blahoželám.

S úctou priateľka Vašej školy Žofia  Fridrichová.

V Banskej Bystrici, 17. júna 2011

Vážená pani režisérka, scenáristi, chreografi a účinkujúci!

V mojom živote som videla toľko rôznorodého umenia, že málokedy ma niečo prekvapí, nadchne a len ojedinele rozosmeje. Vám sa to podarilo na ŠKOLSKEJ AKADÉMII vo štvrtok 16. júna 2011 všetko naraz.

Bol to obrovský umelecký zážitok kedy mi od dojatia behali zimomriavky po tele, slzy tiekli potokom od smiechu a ruky ma boleli od tlieskania.

Dramaturgicky, scenáristicky, režijne, choreograficky, kostýmovo a v neposlednom rade interpretačne bravúrne zvládnuté predstavenie.

Tlieskam Vám v stoji.

S úctou