• O mne

• Vážení rodičia,
          obdržali ste návratky,kde máte vyjadriť svoj súhlas o uskutočnení plaveckého výcviku v uvedenom termíne (5.2. -16.2.?)
          I keď Vaša požiadavka bola: uskutočniť plavecký výcvik v jarných, príp. letných mesiacoch, vzhľadom na skutočnosť, že v tomto období prebieha výcvik mimobanskobystrických škôl, Vašej požiadavke nebolo možné vyhovieť. Za pochopenie ďakujeme.
          Deti budú na plavecký dochádzať objednaným autobusom, rozvrh na toto obdobie upravím.
          Deti, ktoré sa plaveckého výcviku nezúčastnia, budú sa učiť v triedach II.A, III.A, III.B, podľa počtu nezúčastnených.
          Vode zdar!
                                                                                                  Tr. uč.